Edra Evleri Galeri Konum Teknik Bilgiler iletisim
Evinizi, ofisinizi ya da farklı bir yaşam alanınızı yenilemek mi istiyorsunuz? Birlikte yapalım. Siz sadece hayal edin ve hayallerinizi bizimle paylaşın. İsterseniz üç boyutlu tasarımlar üzerinden isterseniz birlikte seçeceğimiz malzeme ve uygulamalar üzerinden inşa edelim. Siz nasıl ve kiminle yapılacağını dert etmeyin, biz isteklerinizi sizin adınıza takip eder ve sanki siz işin hep başındaymış gibi yerine getirilmesini sağlarız.

Yapılan her işin müşteri memnuniyeti sağlamak öncelikli olduğu bilincinde, kalıcı dostluklara dönüştürerek, güler yüzlü, güvenilir, yenilikçi ve zamanında yapılmasını hedefliyoruz.

Misyonumuz çok komplike değil! Biz konuşulanı yapmak, yapacaklarımızı konuşmak ve yaptıklarımızın sonucundan gurur duymak istiyoruz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir, biz referanslarla büyümenin kıvancını yaşıyoruz. .

Doğanın tüm güzelliklerine ve yaşamın her rengine evin içerisinden tanık olabileceğiniz şekilde tasarlanan odalar, yine ahşap dokusuyla bütünleşmiş. Bu sıcak atmosfer, ev içerisinde geçen saatlerin huzurlu ve kaliteli geçmesini amaçlar.